SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

oferta

Kanały erotyczne

Wiadomości ze świata telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej

Najnowsze wiadomości

Playboy TV Chat.com w Czechach i na Słowacji Czeski nadawca Leo TV zyska konkurenta w postaci nowej stacji telewizyjnej Playboy TV Chat.com. Jest ona już dostępna dla operatorów płatnej telewizji w Czechach i na Słowacji za darmo, o ile oferują inne kanały Playboy Plus.

SexySat wraca do emisji z 13°E Erotyczny kanał SexySat z reklamami party line po ponad trzech latach przerwy wraca do niekodowanej transmisji z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E). Przekaz uruchomiono na transponderze operatora RRsat Global Communications. Po raz ostatni stacja na 13°E była widziana w styczniu 2011 roku, ale wtedy była to osobna wersja, inna niż w przekazie z 19,2°E. Ostatnią sytuacją, w której na 19,2°E i 13°E SexySat nadawał to samo był luty 2006, nie licząc drobnego epizodu w październiku 2007.

Private TV na kartach HD 10+ Niespodzianka dla posiadaczy kart erotycznych HD 10+ - nieoczekiwanie do oferty dołączył kanał Private TV i co więcej - jest dostępny dla wszystkich klientów - także dla osób, które zakupiły kartę wcześniej. 5 marca dodano identyfikator systemu szyfrowania Viaccess PC 4.0 (ProvID: 0x043800), a dzień później nadano uprawnienia do odbioru. Do tej pory stację można było oglądać wyłącznie na kartach z kanałami FL TV (French Lover TV) oraz Brazzers TV.

Czeski kanał erotyczny LEO TV dla Holandii Erotyczny kanał dla dorosłych LEO TV, którego właścicielem jest czeska firma PK62, rozszerza swój zasięg poza Czechy i Słowację. Już wkrótce kanał zostanie dołączony do oferty płatnej platformy satelitarnej Canal Digitaal w Holandii. Za  dołączenie kanału LEO TV odpowiada M7 Group, która jest właścicielem platformy Skylink.

Kanał erotyczny Private TV już nadaje W środę, 12 lutego 2014 roku około godz. 15:15 wystartował kanał erotyczny Private TV. Zastąpił on stację Free X-TV na satelicie Eutelsat HOT BIRD (13°E). Redakcja satkurier.pl wypatrzyła już kilka godzin wcześniej, że doszło do zmiany identyfikatora w przekazie FR TV na transponderze nr 89 (więcej tutaj). Jak twierdzi nadawca, przepływność kanału Private TV ma być wyższa niż w przypadku FR TV i osiągać poziom 2,5 Mbit/s.


Newsletter


+48-124111572