SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

oferta

Kanały erotyczne

Wiadomości ze świata telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej

Najnowsze wiadomości

SCT: porządki w nazwach kanałów Nadawca erotycznych kanałów SCT po ostatnim przełączeniu trzech swoich kanałów do systemu kompresji obrazu MPEG-4 (więcej informacji) zabrał się też za nazwy swoich stacji, pod jakimi się wyszukiwały w odbiornikach cyfrowych. Cztery kanały zyskały nowe ID, wreszcie zgodne z tym, co jest tam nadawane.

Trzy kanały SCT w MPEG-4 Zgodnie z zapowiedziami nadawcy 27 lipca trzy kanały erotyczne od SCT przełączono do przekazu w kompresji obrazu MPEG-4 i od teraz do ich oglądania potrzebne są dekodery HD. Zmiana zaowocowała poprawą jakości stacji, gdyż zwiększono rozdzielczość obrazu oraz zachowano taką samą przepływność wideo, jaką kanały miały do tej pory w przekazie MPEG-2.

Kanały erotyczne SCT w MPEG-4 od 27.07 Nadawca erotycznych kanałów SCT poinformował, że przejdzie na MPEG-4 w dniu 27 lipca 2015 roku. Warto dodać, że krok ten był zapowiadany już wcześniej (więcej tutaj), jednak bez podawania konkretnego terminu. Zmiana będzie dotyczyć kanałów Exotica TV, Redlight, SCT 6 (CentoXCento TV) i SCT HQ, które nadawane są jeszcze w MPEG-2.

SCT: start TGirls TV i zapowiedź migracji do MPEG-4 Coraz mniej liczni posiadacze odbiorników SD/MPEG-2 muszą powoli żegnać się ze swoim sprzętem i szykować się ostatecznie na wymianę tunerów na modele HD. Poza polskimi platformami nc+ i Cyfrowym Polsatem, które zapowiadają przełączenie do nowszego standardu kompresji obrazu na październik - na ten sam krok decyduje się nadawca erotycznych kanałów SCT.

Skylink testuje Brazzers TV z Astry 19,2°E Kanał erotyczny Brazzers TV Europe będzie prawdopodobnie wkrótce dostarczany klientom platformy satelitarnej Skylink z nowej pozycji orbitalnej 19,2°E. Luksemburska spółka M7 Group uruchomiła pozycję Brazzers TV CZ, przeznaczoną na rynki czeski i słowacki.


Newsletter


+48-124111572