SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

oferta

Kanały erotyczne

Wiadomości ze świata telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej

Najnowsze wiadomości

Sexy Fun zamiast SexySat, od teraz kodowany Zaskakujący krok z początkiem lipca zrealizował kanał SexySat TV. Stacja znana do tej pory z emisji pań promujących telefony party-line w skąpych strojach w bardzo kiepskiej jakości technicznej została zaszyfrowana w systemie Viaccess. Nadawca oferuje karty na rok dostępu w cenie... 182 euro (ok. 755 zł). To za jeden kanał, nadający w jakości jak do tej pory (dla porównania karta HD 10+, gdzie mamy 2 kanały HD i ok. 10 SD jest na rok za 549 zł) i to treść zbliżoną, do tego, co można było zobaczyć na antenie do tej pory.

Problemy Private TV? Nadawany od 12 lutego br. w miejscu Free-X TV erotyczny kanał Private TV nieoczekiwanie 1 lipca przerwał przekaz z satelity Eutelsat Hot Bird 13B (13°E). Stację wyłączono i nie wyszukuje się z dotychczasowych parametrów. Nadawany z tej samej częstotliwości FL TV (French Lover TV) jest nadal dostępny.

Startuje erotyczny PINK’O TV Włoska wytwórnia filmów erotycznych PINK’O Enterprise szykuje się do startu własnego satelitarnego kanału erotycznego. Serwis pojawił się na 13°E 29 kwietnia, a od 30 kwietnia emituje własne promo zwiastujące inaugurację emisji. Dotychczas PINK’O Enterprise emitowała własne produkcje w sieci w ramach internetowej wersji PINK’O TV oraz PINK’O HD.

Playboy TV Chat.com w Czechach i na Słowacji Czeski nadawca Leo TV zyska konkurenta w postaci nowej stacji telewizyjnej Playboy TV Chat.com. Jest ona już dostępna dla operatorów płatnej telewizji w Czechach i na Słowacji za darmo, o ile oferują inne kanały Playboy Plus.

SexySat wraca do emisji z 13°E Erotyczny kanał SexySat z reklamami party line po ponad trzech latach przerwy wraca do niekodowanej transmisji z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E). Przekaz uruchomiono na transponderze operatora RRsat Global Communications. Po raz ostatni stacja na 13°E była widziana w styczniu 2011 roku, ale wtedy była to osobna wersja, inna niż w przekazie z 19,2°E. Ostatnią sytuacją, w której na 19,2°E i 13°E SexySat nadawał to samo był luty 2006, nie licząc drobnego epizodu w październiku 2007.


Newsletter


+48-124111572