SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

oferta

Kanały erotyczne

Wiadomości ze świata telewizji satelitarnej oraz naziemnej telewizji cyfrowej

Najnowsze wiadomości

Erotyczne kanały Candy i CandyMan na sprzedaż Rosyjska spółka Konfety (w polskim znaczeniu Cukierki) wystawiła na sprzedaż swoje płatne kanały erotyczne Candy i CandyMan. Firma rozważa sprzedaż samych kanałów, a także ich zaplecze produkcyjne. Obecnie stacje są dystrybuowane w sieciach kablowych i IPTV u takich rosyjskich operatorów jak MTS czy Megafon.

Dorcel TV na 19,2°E tylko w HD, problemy z kartami erotycznymi Posiadacze kart erotycznych Redlight z dostępem do kanałów z satelitów Astra 1 (19,2°E) raportują od 22 września brak dostępu do kanału Dorcel TV. Przekaz był realizowany codziennie od godziny 23:00 z pojemności francuskiego operatora Orange. Dotyczy to przede wszystkim kart 3+, bo były też karty Redlight łączone z ofertą kanałów erotycznych z 13°E i 19,2°E, ale na nich i tak dostępny jest całodobowy Dorcel TV z 13°E.

SCT: porządki w nazwach kanałów Nadawca erotycznych kanałów SCT po ostatnim przełączeniu trzech swoich kanałów do systemu kompresji obrazu MPEG-4 (więcej informacji) zabrał się też za nazwy swoich stacji, pod jakimi się wyszukiwały w odbiornikach cyfrowych. Cztery kanały zyskały nowe ID, wreszcie zgodne z tym, co jest tam nadawane.

Trzy kanały SCT w MPEG-4 Zgodnie z zapowiedziami nadawcy 27 lipca trzy kanały erotyczne od SCT przełączono do przekazu w kompresji obrazu MPEG-4 i od teraz do ich oglądania potrzebne są dekodery HD. Zmiana zaowocowała poprawą jakości stacji, gdyż zwiększono rozdzielczość obrazu oraz zachowano taką samą przepływność wideo, jaką kanały miały do tej pory w przekazie MPEG-2.

Kanały erotyczne SCT w MPEG-4 od 27.07 Nadawca erotycznych kanałów SCT poinformował, że przejdzie na MPEG-4 w dniu 27 lipca 2015 roku. Warto dodać, że krok ten był zapowiadany już wcześniej (więcej tutaj), jednak bez podawania konkretnego terminu. Zmiana będzie dotyczyć kanałów Exotica TV, Redlight, SCT 6 (CentoXCento TV) i SCT HQ, które nadawane są jeszcze w MPEG-2.


Newsletter


+48-124111572